Jakże piękna statystyka 😂 ⬇
czwartek, 29 listopada 2018
Konie Mojo 2019
Firma już dawno udostępniła zdjęcia tych oto hanowerków, ale nie chciało mi się o nich pisać.
Mold został wyrzeźbiony przez Annę Dobrowolską-Oczko.
Nie mogę się do niczego przyczepić. Mi się mega podobają 😛 Ten galop i te uszy... no po prostu cuda.
Który podoba wam się bardziej? Mi osobiście ten drugi, mimo okropnych, żółtych kopyt i słabego cieniowania. Mam słabość do karusków :P. Gdybym miała kupić, kupiłabym oba.
Lista na zawody
Tutaj będą wszyscy, którzy zgłoszą się na zawody. ⬇ O ile ktoś się zgłosi 😛
Przypominam, żeby zgłoszenia podsyłać na adres e-mail: stajniagalopada@gmail.com
Przypominam, żeby zgłoszenia podsyłać na adres e-mail: stajniagalopada@gmail.com
środa, 28 listopada 2018
Zawody bez nagrody
Co powiecie na zawody? Niestety nie mam możliwości wysyłki, dlatego nie byłoby nagród.
Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie, imię konia i jeźdźca oraz nazwę stajni. Dobrze by było, jeżeli podalibyście też wiek. Jeździec musi siedzieć na koniu z pełnym rzędem. Może mieć ochraniacze, owijki i nauszniki, napierśnik, podogonie itp. Musi być min. 5 uczestników, inaczej zawody się nie odbędą. Czas (narazie) nieokreślony
Zawody będą skokowe klasy LL (do 90cm). Zwycięzca zostanie wylosowany. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób się zgłosi. ☺
Zgłaszajcie się pod adres: stajniagalopada@gmail.com
Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie, imię konia i jeźdźca oraz nazwę stajni. Dobrze by było, jeżeli podalibyście też wiek. Jeździec musi siedzieć na koniu z pełnym rzędem. Może mieć ochraniacze, owijki i nauszniki, napierśnik, podogonie itp. Musi być min. 5 uczestników, inaczej zawody się nie odbędą. Czas (narazie) nieokreślony
Zawody będą skokowe klasy LL (do 90cm). Zwycięzca zostanie wylosowany. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób się zgłosi. ☺
Zgłaszajcie się pod adres: stajniagalopada@gmail.com
poniedziałek, 26 listopada 2018
Niezapowiedziana jazda
Od razu przepraszam za jakość zdjęć, bo mój aparat nie chce ze mną współpracować, więc muszę robić zdjęcia telefonem, a w dodatku w pokoju, w którym obecnie znajduje się moja stajnia jest masakryczne oświetlenie.
Asia wybłagała jazdę na oklep, jednak Emilia się nie odważyła.
Drągi
I cavaletti
Daria ustawiła jeszcze kilka przeszkód.
![]() |
| Po rozgrzewce przyszedł czas na galop. |
I cavaletti
![]() |
| Ups... |
![]() |
| Zuzia postawiła na inny sposób pokonania przeszkody. Udało się nie zrzucić ☺ |
Daria ustawiła jeszcze kilka przeszkód.
![]() |
| I skok Emilii... ale bez Zuzi :P |
![]() |
| Poprawka |
![]() |
| A na koniec szereg (Tam wcale nie ma soczku ciii...) |
Trochę się rozpisałam. Nie umiem pisać krótko. 😛
Piszcie jakie konie dać dziewczynom na następną jazdę!
Piszcie jakie konie dać dziewczynom na następną jazdę!
poniedziałek, 12 listopada 2018
Konie collecta 2019
1.Ogier American Cream Draft
Ten koń to sens mojego życia xD Jednym zdaniem - poprostu cudo. Na 100% do mnie trafi.
poniedziałek, 5 listopada 2018
Konie schleich 2019
Kompletnie nie wiem jak zacząć, więc no... poprostu zacznę :P
1.Klacz pinto


Ogólnie ciekawe malowanie, fajna poza, ale według mnie jest trochę 'za długa'. Mimo to mi się podoba. Zobaczę jak wygląda na żywo i pewnie ją kupię, dostała już nawet imię. 😁
2.Wałach pinto


On też jest jakiś dziwnie długi i te tylne nogi jakoś ze sobą nie współgrają. W sumie fajny model, najbardziej podoba mi się w nim ta lewa tylna noga i grzywa. Pewnie też zamieszka w mojej stajni.
3.Źrebię pinto


Staram się nie kupować źrebiąt osobno (w sensie, że kupuję je tylko w zestawach) ale w tym przypadku chyba kupię tego słodziaka :3 Nawet nogi są chudsze niż zwykle (nie mówię, że nie są grube)
4. ogier knubstrub


Jakoś mi nie przypadł do gustu, chyba przez to malowanie, ma też jakąś dziwną szyję. Wątpie, że go kupie, ale kto wie?
5.Źrebię knubstrub


Tutaj jest już trochę lepiej. Ma słodki pyszczek i ogon. Mam do niego mieszane uczucia, dużo bardziej podobają mi się te starsze.
6.Ogier lipican


Trochę przypomina mi kaczkę. Jest strasznie długi, a nogi są chyba za krótkie, jednak ma fajne malowanie. Zobaczę co z niego wyjdzie.
7.Klacz trakeńska


Ona też ma już imię, napewno ją kupię. Co tu o niej dużo mówić, po prostu jest śliczna, słodka i... śliczna. Wygląda na spokojną i zrównoważoną.
8.Turniejowa klacz trakeńska


Model jest świetny, molowanie z resztą też. Nie podoba mi się jednak półderka 'przytwierdzona' na stałe.
9.Turniejowy ogier fryzyjski


Wydaje mi się że szyja jest za gruba, przeszkadza mi też ten warkocz, ale ogólnie konik jest fajny.
10.Jakiś tam zestaw


Już miałam w planach kupić klacz apaloosa, tylko ze względu na model, który strasznie mi się podobał, ale malowanie było okropne. I nagle pojawia się ten oto zestaw z piknym koniem w piknym malowaniu. Źrebak i pieseł też są niczego sobie. Napewno kupię, nawet jeżeli cena będzie z kosmosu, bo zestaw z samą budą i psem kosztuje ok.50zł więc no...
11.Pony agility training


Bardzo ciekawy zestaw i w ogóle pomysł. Klacz szetlandzka (albo mini shetty) w nowym malowaniu i klacz connemara (chyba) bo tylko grzywa i malowanie jest inne od klaczy tej rasy z 2018 roku. I w końcu normalny halter!
12.Pony agility race


Konik to klacz walijska w nowym malowaniu, które bardzo mi się podoba. Z tego co widzę to ludzik jest chyba chłopcem. No nie powiem, fajny zestaw.
13.kolejny jakiś tam zestaw


Tutaj mi mowę odjęło, kompletnie nie wiem co mam na jego temat napisać. To jeden z koni, które najbardziej mi się podobają. Najpierw myślałam, że to connemara, ale teraz w to wątpię. Postaram się go kupić jak najszybciej!
14.kolejny jakiś tam zestaw


Klaczka dużo bardziej podoba mi się w tym malowaniu, bardzo fajny i uroczy zestaw.
15.jakieś derki








Ogólnie mi się podobają, ale ostatnia najbardziej. Świetny pomysł z zatrzaskami i kaskami, chociaż nie pasują do takich zestawów. Pewnie nie mieli gdzie ich wcianąć, bo w końcu samych by nie sprzedawali.
I to już wszystko! Najbardziej podoba mi się klacz pinto, klacz trakeńska, zestaw nr.10 i 13 a wam?
I to już wszystko! Najbardziej podoba mi się klacz pinto, klacz trakeńska, zestaw nr.10 i 13 a wam?
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















