środa, 28 listopada 2018

Zawody bez nagrody

Co powiecie na zawody? Niestety nie mam możliwości wysyłki, dlatego nie byłoby nagród.

Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie, imię konia i jeźdźca oraz nazwę stajni. Dobrze by było, jeżeli podalibyście też wiek. Jeździec musi siedzieć na koniu z pełnym rzędem. Może mieć ochraniacze, owijki i nauszniki, napierśnik, podogonie itp. Musi być min. 5 uczestników, inaczej zawody się nie odbędą. Czas (narazie) nieokreślony

Zawody będą skokowe klasy LL (do 90cm). Zwycięzca zostanie wylosowany. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób się zgłosi. ☺

Zgłaszajcie się pod adres: stajniagalopada@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz