Firma już dawno udostępniła zdjęcia tych oto hanowerków, ale nie chciało mi się o nich pisać.
Mold został wyrzeźbiony przez Annę Dobrowolską-Oczko.
Nie mogę się do niczego przyczepić. Mi się mega podobają 😛 Ten galop i te uszy... no po prostu cuda.
Który podoba wam się bardziej? Mi osobiście ten drugi, mimo okropnych, żółtych kopyt i słabego cieniowania. Mam słabość do karusków :P. Gdybym miała kupić, kupiłabym oba.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz