czwartek, 29 listopada 2018

Konie Mojo 2019

Firma już dawno udostępniła zdjęcia tych oto hanowerków, ale nie chciało mi się o nich pisać. 
Mold został wyrzeźbiony przez Annę Dobrowolską-Oczko. 

Nie mogę się do niczego przyczepić. Mi się mega podobają 😛 Ten galop i te uszy... no po prostu cuda.

Który podoba wam się bardziej? Mi osobiście ten drugi, mimo okropnych, żółtych kopyt i słabego cieniowania. Mam słabość do karusków :P. Gdybym miała kupić, kupiłabym oba. 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz