piątek, 7 grudnia 2018

Mikołajkowe pony games

(Post miał być wczoraj, ale nie wyszło :P)

Od wczoraj w naszej ekipie jest nowy jeździec - Nadia. Na pierwszą jazdę u nas Daria dała jej Finkę. W tym samym czasie Ewelina pierwszy raz wsiadła na Curly. Dziewczynom bardzo spodobały się konie.

No to do rzeczy. Pony games czas zacząć! Nadia na początku nie chciała w nich uczestniczyć, bo nie zbyt lubi kucyki, ale dziewczyny ją namówiły 😛

Drużyna nr.1: Sandra, Klaudia, Ewelina, Agnieszka z Tocantisem i Bryzą

Drużyna nr.2: Asia, Emilia, Oliwia, Nadia z Dafne i Zuzią


Najpierw slalom
Drużyna pierwsza z przodu
 Trochę drągów
 I cavaletti

Bryza przestraszyła się galopującego na padoku Jumanji'ego i poszła w swoją stronę 😛
Pierwszą zmianę wykonuje drużyna druga


Kibice kibicują 😀

Mają dużą przwagę

Ale gubią 'gumkę' po skoku

Teraz idą łeb w łeb!

Dafne i Oliwia wyprzedzają Tocantisa i Sandrę

Sandra rzuca 'gumką', ale nie trafia!


Za to Oliwia trafiła z bliska bez problemu
Drużyna druga wygrywa!

Zdjęcie pamiątkowe


Koniom należą się smakołyki ☺



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz