(Post miał być wczoraj, ale nie wyszło :P)
Od wczoraj w naszej ekipie jest nowy jeździec - Nadia. Na pierwszą jazdę u nas Daria dała jej Finkę. W tym samym czasie Ewelina pierwszy raz wsiadła na Curly. Dziewczynom bardzo spodobały się konie.
No to do rzeczy. Pony games czas zacząć! Nadia na początku nie chciała w nich uczestniczyć, bo nie zbyt lubi kucyki, ale dziewczyny ją namówiły 😛
Drużyna nr.1: Sandra, Klaudia, Ewelina, Agnieszka z Tocantisem i Bryzą
Drużyna nr.2: Asia, Emilia, Oliwia, Nadia z Dafne i Zuzią
Najpierw slalom
 |
| Drużyna pierwsza z przodu |
Trochę drągów
I cavaletti
 |
| Bryza przestraszyła się galopującego na padoku Jumanji'ego i poszła w swoją stronę 😛 |
 |
| Pierwszą zmianę wykonuje drużyna druga |
 |
| Kibice kibicują 😀 |
 |
| Mają dużą przwagę |
 |
| Ale gubią 'gumkę' po skoku |
 |
| Teraz idą łeb w łeb! |
 |
| Dafne i Oliwia wyprzedzają Tocantisa i Sandrę |
 |
| Sandra rzuca 'gumką', ale nie trafia! |
 |
Za to Oliwia trafiła z bliska bez problemu Drużyna druga wygrywa! |
 |
| Zdjęcie pamiątkowe |
 |
| Koniom należą się smakołyki ☺ |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz