Na dzisiaj umówiła się Klaudia i Sandra. Obie wzięły swoje konie na trening skokowy.
![]() |
| Drągi na rozgrzewkę |
![]() |
| Więcej drągów na rozgrzewkę |
![]() |
| Stacjonata Pierwsza jedzie Sandra na Vivie |
![]() |
| I Klaudia na Euforii |
![]() |
| Najazd na szereg |
![]() |
| Euforia ciągle wyłamywała drugą przeszkodę |
Po rozstępowaniu dziewczyny puściły konie na padok
...
...








Jeśli mogę dać Ci radę: postaraj się, żeby na zdjęciach nie było widać Twojego domu. Wystarczy inna perspektywa albo podstawion karton z końmi i lampka, żeby nie było ciemno (karton zasłaniałby przecież światło). To mała rzecz i łatwo ją skorygować, a fotografie jazd z drzwiami wyglądają dość... słabo
OdpowiedzUsuńŻyczę powodzenia z blogiem (: